ADWORDS ÇALIŞMASI

ADWORDS ÇALIŞMASI

Adwords, kullanıcıların yapmış oldukları aramalarda kullanılan kelimeleri baz alarak yapılan bir reklam yöntemidir. Çok kısa sürelerde reklamınızı yayınlamaya başlayabileceğiniz adwords yöntemi ile kısa süre de yeni müşterilere sahip olabiliyorsunuz. Adwors yöntemi, tamamen istatiksel bilgilere dayalı olarak yapılan bir reklam yöntemidir. Arama motorlarında aranan kelimelere verilen reklamlar ile hedef kitlenize daha etkili bir şekilde reklam yapmış olursunuz. Adwords çalışmaları için sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veren ekibimiz ihtiyacınız olan reklam hizmetlerini hem kısa süre de hem de kolayca almanızı sağlıyor.

Vitrine çıkarılacak reklam için sizden belirli kelime ve harf sayısı isteniyor.  İlk satır olarak ilgi çekecek başlık alanına, ikinci satır olarak reklam açıklaması, üçüncü satır olarak da web sitenizin adı veya url si giriliyor. Bu satırlarda vermiş olduğunuz ürünler veya hizmetler ile ilgili olarak markanızın da yer aldığı kusursuz metinler ve açıklayıcı cümlelere yer veriyoruz. Eğer kısa vadeli bir reklam planınız varsa kısa vadeli içerikler, uzun vadeli markalaşma planlarınız varsa bu planlarınıza uygun olacak uzun metinleri kullanıyoruz. Adwords çalışması sırasında istekleriniz ve web sitenizin ihtiyaçları göz önünde bulunduruluyor.

Adwords  çalışması için size birkaç alternatif sunuluyor. Bu alternatifler ile reklamlarınızın daha fazla kişiye ulaşmasına katkı da bulunuyoruz.

  • Arama ağı reklam içerikleri,
  • Görüntülü reklam içerikleri,
  • Video reklam içerikleri,
  • Uygulamam reklam içerikleri,

İnternet kullanıcıları arama motorlarında arama yaptıklarında firmanızın ve web sitenizin reklam verdiği kelimeleri tıkladıklarında reklamınızı yapmış oluyorsunuz. Organik aramalarda büyük firmalar ile yarışabilmeniz için yaptırmanız gereken adwords çalışmaları konusunda profesyonel bir şekilde hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Adwords konusunda sahip olduğumuz deneyim sayesinde reklam vereceğiniz kelimelere farklı firmaların reklam vermiş olması durumunda kelime grupları seçerek sizlerin reklamını daha etkili yapıyoruz.

Google analytics istatistiklerini kullanarak internet üzerinde en fazla aranan kelimeleri belirleyen teknik ekibimiz sizler için özel kelime ve kelime grupları belirliyoruz. Bu sayede internet kullanıcılarının arama yaparken firmanızın reklamına daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz. Çok ekonomik fiyatlar ile alabileceğiniz adwords çalışmalarını sizlere sunan bir bilişim firması olarak adwords çalışmaları dışında seo çalışması, web tasarım hizmetleri, yazılım hizmetleri ve sosyal medya danışmanlığı vererek  firmanızın ve web sitenizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz. Web sitenizi ve firmanızın hedef kitlenize daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayacak seo çalışması ve adwords çalışması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

ADWORDS ÇALIŞMASI İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ